.

.

Женски Блузи Блуза Цврст Краток Ракав Обични Дами Мода Тркалезно Деколте Лето Нане Грин С

Женски Блузи Блуза Цврст Краток Ракав Обични Дами Мода Тркалезно Деколте Лето Нане Грин С

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цврсто. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 22,5 см/8,86" Должина : 66см/25,98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 105см/41,34" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 23см/9,06" Должина : 67см/26,38" Големина : Л УС : 8 Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 68см/26,77" Големина : XL сад : 10 биста : 115см/45,28" рамо : 42см/16,54" Ракав : 24см/9,45" должина : 69см/27,17" ГОЛЕМИНА : 2хл Сад : 12 Биста : 120см/47,24" рамо : 43см/16,93" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 70см/27,56" големина : 3хл сад : 14 биста : 125см/49,21" рамо : 44см/17,32" ракав : 25см/9.84" Должина : 71cm/27.95" големина : 4xl сад : 16 биста : 130cm/51.18" рамо : 45cm/17.72" ракав : 25.5 cm/10.04" должина : 72cm/28.35" големина : 5xl сад : 18 Биста : 135cm/53.15" Рамо : 46cm/18.11" ракав : 26см/10.24" должина : 73см/28.74" летни врвови за Жени 2023 трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

За производот

Купувачите избираат и