.

.

Потпис од стока на Леви

Потпис од стока на Леви

DEN 287.68

Од стока
Достапно.

Овие класични потписи од современите фармерки на Леви Строс и Ко. Момци се идеални за секоја обична пригода. Овие фармерки имаат удобен дизајн на права нога со трајна ткаенина со тешка категорија X-Hatch. Пар со омилена кошула или џемпер. Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци на момчињата со директно фармерки : 100% памук. Леви Штраус & Ко. Права нога . Издржлива ткаенина со тешка категорија X-Hatch. Засилени џебови со инсем и грб. Прилагодлива лента за половината. Јамки на појас. Тенок вклоп. Затворање на поштенски и копчиња. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и