.

.

Лесен уличен велма лизга

Лесен уличен велма лизга

DEN 400.00

Од стока
Достапно.

Велма од лесна улица има горниот дизајн на Твин Гор на удобна надворешна столица од клин, која е исклучително лесна и флексибилна. Лесна улица размислуваше за вашата удобност кога тие го дизајнираа овој чевел и кога ќе го доживеете лесното движење од лесна ултра-лесна инлоа, ќе сакате да ги носите овие што е можно почесто. 1,5 инчен клин потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Горниот дизајн на Твин Гор. Истегнете за вклопување и удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Флексибилен и лесен клин.

За производот

Купувачите избираат и