.

.

Неутоп ПС рамка виси огледало огледало огледало за бања суета огледало за бања дневна соба црна 31,5 24

Неутоп ПС рамка виси огледало огледало огледало за бања суета огледало за бања дневна соба црна 31,5 24

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Безбедна и лесна инсталација-стаклото е безбедно вградено и заштитено со околната конструкција на рамки за алуминиумска легура. Разнишаното стакло нема да се истури дури и под влијание на надворешна сила, повеќе побезбедна и заштитна. Со метални хардверски дупки на задниот дел и 2 комплети за завртки. Спецификација - црно огледало на правоаголник, 31,5 "x 24" повеќеслоен за поголема заштита. Боја - црна.

За производот

Купувачите избираат и