.

.

Бесплатно склопување женски долги ракави со ребрести фустан

Бесплатно склопување женски долги ракави со ребрести фустан

DEN 259.52

Од стока
Достапно.

Разновидност во најдобар случај. Фустанот со ребрести собрани собрание е лесен за облекување нагоре или надолу. Дизајнирано со опремена силуета, вратот на екипажот и ребрата детали за да се спарат со сè, од бомбаш јакна до преголем блејзер или само додајте шал и со доверба ја погоди канцеларијата. Исклучиво на. Материјал : 75% рециклиран полиестер/21% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’1 ”и носи големина S. одговара : поставена. Должина : Силуета : Миди; приближно. 43 ”долг од центарот на вратот. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; нелиран. Ondенски долги ракави со ребрести фустан од слободно склопување. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

За производот

Купувачите избираат и