.

.

Paw Patrol Puppy Pals Poltule Pillow, сина и зелена

Paw Patrol Puppy Pals Poltule Pillow, сина и зелена

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Повикајте го просторот на вашето дете со Paw Paw Paw Paw Paw Paw Pals Pils Pillow. Тоа прави прекрасен подарок за секој обожавател на серијата Cartoon. Направено од мек полиестер, се одликува со полиестерско полнење за подобрена удобност. Исто така, се одликуваат со бои и графики со вистински карактери, вклучувајќи слики од Скај со нејзините најдобри кученца, Еверест, Чејс и Тркала. Направете ги вашите деца сите поставени за авантура. Официјално лиценцираната полиестерска перница за тело е идеална за лежење, naptime, спиење и патување. Комбинирајте го со близнак/целосен утешител, сет на листови, драперии и перници за гушкање (секоја продадена одделно) за да го завршите искуството со патрола на шепа. и шарени графики на Скај со нејзините најдобри кученце -пријатели, Еверест, Чејс и Румблфициално лиценциран Nickelodeon Product Fun за Naptime, Sleepovers и Travel100% Полиестер филкоординати со други постелнини и додатоци од колекцијата Paw Patrol (продадено одделно) Број на модел : PD084 WEASE за да се грижите за формирање А Забавен подарок за млади обожаватели.

За производот

Купувачите избираат и