.

.

Miaенски Carat Carat T.G.W. Овална скратена ЦН рубинска круша, бел сафир и тркалезен дијамант акцент 14kt со два тон злато три камени прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Овална скратена ЦН рубинска круша, бел сафир и тркалезен дијамант акцент 14kt со два тон злато три

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Дијамантско сечење : круг. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Изработено во 14-тон-тон злато.Добијте совршена комбинација на камења и дијаманти со овој опустошен миабела Руби бел сафир и дијамант три камени прстен. Поставување на дијаманти : Поставете се. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Засилен со висока полирана завршница, овој стилски прстен е одличен за забава. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Поставување на CN Ruby : поставена од prong. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Боја на дијаманти : G-H-I.

За производот

Купувачите избираат и