.

.

Leенски Plus Plus Midrise Straight Jean

Leенски Plus Plus Midrise Straight Jean

DEN 328.48

Од стока
Достапно.

Ли Плус Мидриз директно фармерки седат токму на половината, поддржувајќи и ласкајќи ја вашата фигура. Вклучивме легендарни детали на Ли како 5 џебни конструкции и лепенка од ли. Направено со премија, одржливо рекреирано влакно, така што ќе се чувствувате добро да ги носите овие фармерки и внатре и надвор. Редовно вклопување. Мидриз. 5 џеб. Гледајте џеб. Џебови на колкот. Истегнете тексас. Стил #112325328.

За производот

Купувачите избираат и