.

.

Женски Лесна Лизга Краток

Женски Лесна Лизга Краток

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Контролирајте ги вашите облини Без Глупости Женски Беспрекорни Лизгачки Шорцеви. Овие специјални обликувачи на телото создаваат беспрекорен изглед кој ја додворува вашата природна форма без стегање или компресија. Нема Глупости шорцевите за лизгање се изработени со мешавина од најлон и спандекс што дише за фантастично вклопување. Тие нудат невидлива покриеност и удобно се вклопуваат под облеката, за чиста, убава силуета. Женските шорцеви за лизгање може да се перат во машина за лесна нега. Изберете од две неутрални бои ВО големини S-XL. Без глупости Женски Лесна Лизга Кратко : 89% најлон, 11% спандекс. Нема глупости женски лизгачки шорцеви. Машина за перење ладно. Беспрекорно лизгање кратко. 1-пакет. Ласка форма. Невидлива покриеност. Нема линии. Достапни големини S, M, L и XL. Достапни бои : црна или гола.

За производот

Купувачите избираат и