.

.

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло пушено хиперсилвер, му одговара на хечбекот на Форд Фиеста

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло пушено хиперсилвер, му одговара на хечбекот на Форд Фиеста

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 х 7, 37,5 мм, 5 ј написи, 4 лаг, шема на завртки од 108мм, сите насликани светло пушено пушено хиперсилвер. Тоа одговара на вашиот хечбек Форд Фиеста 2017-2017. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло пушено пушено хиперсилвер, одговара на 2017-2017 Форд Фиеста хечбек 17 x 7, 37,5мм офсет, 5 y портпароли, 4 лагли, шема на завртки од 108мм, Болт шема, сите насликани светло пушено пушено хиперсилвер, направени од Алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

За производот

Купувачите избираат и