.

.

Време и вистинско плетен фустан на жените

Време и вистинско плетен фустан на жените

DEN 312.00

Од стока
Достапно.

Фрли на овој лесен плетен фустан од време и Тру цело лето. Исечете од мека, 100% памучна измислица, овој фустан е исто толку удобен и без напор како и вашата омилена мета. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : над должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипаж со ребра; Силуета со маица. Плетете маица фустан за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и