.

.

Jellifish деца момчиња со 3 парчиња пижама за спиење

Jellifish деца момчиња со 3 парчиња пижама за спиење

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Измешајте ги и одговарајте на неговите пижами за спиење со три парчиња сет од Jellifish Kids. Графичкиот врв на печатење ги истакнува овие PJ и има музичкаубија, ајкула што носи слушалки. Вклучува еден врв, еден пар шорцеви и еден пар панталони. Топ : екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : стил на влечење; еластична половината. Панталони : стил на влечење; еластична половината; печатење на сите; Обврски манжетни. Отпорен на пламен. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и