.

.

Џиахе Капак За Samsung Galaxy S22, Компатибилен Со Куќиштето MagSafe, Тенок Отпорен На Удари Заштитник На Објективот На Камерата Течен Градиент Боја На Куќиштето Против Гребењ

Џиахе Капак За Samsung Galaxy S22, Компатибилен Со Куќиштето MagSafe, Тенок Отпорен На Удари Заштитник На Објективот На Камерата

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

●Компатибилен Со Magsafe ® Карактеристики вградени магнети дизајнирани да поддржуваат магнетно безжично полнење, може да ја зајакне врската Mag Safe за да биде компатибилна со сите додатоци На Mag Safe и поддржува безжично полнење со голема брзина. ●Прецизни Исечоци●подигнатите усни обезбедуваат голема заштита за вашиот фотоапарат и екран кога го рамните уредот. Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници, камера и други функции. ●Тенок лесен ● Тенок лесен тело ви овозможува лесно да го носите погодно додека сте во движење. Удобен и лесен за инсталирање. ●Целосна заштита на Телото е Направена Од издржлив висококвалитетен материјал, целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини и нерамнини без додавање на големо, што може да го заштити вашиот iphone насекаде и во секое време. Погоден само За Samsung Galaxy S22. Поддршка безжично полнење. Заштитник На Објективот На Камерата. Градиент Боја. Тенок и Лесен.

За производот

Купувачите избираат и