.

.

Hueook Кардигани За Жени Плус Големина Блуза Со Долги Ракави Со Нови Копчиња Секојдневни Врвови Печатена Кошула Блуза Врв

Hueook Кардигани За Жени Плус Големина Блуза Со Долги Ракави Со Нови Копчиња Секојдневни Врвови Печатена Кошула Блуза Врв

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Женски Цветен Принт Издуван Ракав Кимоно Кардиган Лабав Шифон Покријте Обична Блуза Врвовикарактеристики : Шифон Материјал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Секојдневна Маица За Вратот V, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, рамен раб завршен, основна цврста боја, трендовски и елегантен. Топло железо.25 " Кардигани За Жени.

За производот

Купувачите избираат и