.

.

Рла Хинкли РЛ-Приврзоци Бронзен Челик Минеаполис Бронза

Рла Хинкли РЛ-Приврзоци Бронзен Челик Минеаполис Бронза

DEN 464.00

Од стока
Достапно.

Рла Хинкли РЛ-130157 Приврзоци Бронзен Челик Минеаполис Бронза.Бренд : РЛА Хинкли.Категорија : Приврзоци.Колекција : Минеаполис.Заврши : Бронза.Ширина : 20 во.Висина : 44 во.Број На Светилки : 8.Вклучени Светилки : Не.Тип На Сијалица : Канделабри.Моќност на сијалицата : 60 вати.Напон : 0.0000 Рла Хинкли РЛ - 130157 Приврзоци Бронзен Челик Минеаполис Бронза.

За производот

Купувачите избираат и