.

.

Зодани Жените Пумпи Еднобојни Потпетици Ремени За Глуждот Чевли Дами Сандали Женски Обичен Шуплив Црн Јазол 4.5

Зодани Жените Пумпи Еднобојни Потпетици Ремени За Глуждот Чевли Дами Сандали Женски Обичен Шуплив Црн Јазол 4.5

DEN 537.44

Од стока
Достапно.

Горен Материјал : висококвалитетниот стп горен ги прави вашите стапала дополнително удобни, Добриот сјај ве прави подобро да го покажете шармот на сцената. Чевли што не се лизгаат со меки гумени ѓонови, лесни, водоотпорни и добра еластичност, текстурата на дното има добар стисок и отпорност на абење, отпорност на лизгање и удари, така што ќе можете полесно да работите внатре и на отворено.5, сад 9 (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Маче : Тип На Баклеста : Висина На Зашилена Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневна, Забава, Шоу, Танцување, Латински, Танцување На Салса Танго, СОЦИЈАЛНА ЗАБАВА, КАРАКТЕРИСТИКИ НА ИЗВЕДБА : 1.5, САД 8, САД 8.

За производот

Купувачите избираат и