.

.

WTPretty Жени Мода Секојдневенumn Зима Божиќ Долг Ракав

WTPretty Жени Мода Секојдневенumn Зима Божиќ Долг Ракав

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

➜Откако парцелата е испратена, ние не сме одговорни за какво било одложување, загуба или штета направена за време на ксранзит на парцели.Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, ве молиме јавете ми се. Ве молиме внесете го вашето целосно име и точна адреса за испорака за да избегнете одложувања во испораката.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!。Нашата продавница има многу изненадување подготвени за вас! Ве молиме Кликнете на " que " И Следете ја нашата продавница!Забелешка за купување : 100% Сосема Нов, квалитетен!Може да биде на големо!Брод на време!Ако производот не ги исполнува вашите очекувања, испратете ни ја сликата.Ако сте задоволни со производот и услугата,ве молиме дајте ми 5 ѕвезди и оставете преглед за да ја оцените продавницата. WTPretty Жените Мода Повик Winter Зима Божиќ Долг Ракав. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Ние ќе ви дадеме рефундирање по Верификацијатаеднина На Ракавот : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Деколте : V-Материјал За Вратот : Тип На Полиестерска Ткаенина : Мешана Шема : Затворање На Срцето : Пуловерокација : Акценти На Уличен Стил : Несезона : Пролет/Aut Одделение : Тип На Женска Големина : Редовна Тема : Сексибранд : Небрендмпн : не се применува потекло : Цн(Потекло)Место На Потекло : Кина (Копно) Врвови Стил : Тип На Пуловертоп : Блуза Фитип : Регулаи Фитфеатури : Сите Сезони : Возраст Од 18-35 Години Гроздобер : Нега На Ногарм : Машина За Перење Забелешка : ➜Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот.Времето за испорака не вклучува празници!➜Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете ми се на прв пат!!!Ние ќе одговориме на прашањата што е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и