.

.

Евелин и Зои Современа Во 1-Светло Прилагодлива Висина Подна Ламба, Злато

Евелин и Зои Современа Во 1-Светло Прилагодлива Висина Подна Ламба, Злато

DEN 794.88

Од стока
Достапно.

Оваа современа подна ламба има витка метална прачка која се протега нагоре од цилиндрична основа изработена од челик и рачно завршена во поцрнета бронза или златен месинг. Ленена нијанса седи на горниот крај, додавајќи јасен полиран елемент додека ја одржува минималната, кружнаesетика. Овој уред е идеален за додавање лесно и воздушно осветлување во спална соба, дневна соба или канцелариски простор. Рачно изработена месинг завршница се нанесува на челичната основа. Во комбинација со империја сенка. Вклучува 8 стапки. кабел.

За производот

Купувачите избираат и