.

.

Удар Куп Слимлок Голем Удар-Уни

Удар Куп Слимлок Голем Удар-Уни

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Создадете декор за забави, сопствени картички, страници со бележници и многу повеќе. Ergономскиот дизајн е лесен за употреба дури и со последователно удирање. Слимлок лост брави затворени кога не се користи и може да биде магацинот за намалување на бирото нередот. Дизајнерската етикета го олеснува наоѓањето удар и организирањето на вашата колекција. За лесна употреба, најдобри резултати и долг век на траење на ударот, користете хартија од 70 фунти (100гсм) или картон со еквивалентна тежина од вашата локална продавница за занаети. Возраст Препорака 18 и нагоре. Пакетот вклучува еден удар. Увезени. Удар Куп Слимлок Голем Удар-Уни.

За производот

Купувачите избираат и