.

.

Фози Мечка Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

Фози Мечка Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Бидете животот на забавата со костими со Овој смешен и забавен Костим За Возрасни За Ноќта на Вештерките. Се одликува со три уникатни парчиња што се собираат за да го создадат целиот костим, вклучувајќи ја кошулата и вратоврската, како и ракавиците и маската. Кога ќе го носите, ќе изгледате исто како познатиот лик Мапети. Овој кадифен костим За Ноќта на Вештерките е мек и дише и дизајниран да биде доволно удобен за носење подолги периоди. Направен е од 100 проценти полиестер и лесно се чисти и одржува кога не се користи. Вратоврската со потпис е вградена во кошулата, а маската има прикачена капа за да го одржува сето уредно заедно. Овој машки костим За Ноќта на Вештерките е идеален за забави и состаноци. Неговиот хумористичен дизајн сигурно ќе ги воодушеви и возбуди вашите пријатели каде и да го носите. Забавувајте се оваа сезона со Овој Костим За Возрасни За Ноќта на Вештерките. Костим За Возрасни фози Мечка : Вклучува кадифен кошула со прикачена вратоврска, ракавици и маска. Панталони не се вклучени. Ткаенина : 100% полиестерски кадифен костим за ноќта на вештерките. Нега : рачно миење во ладна вода, без белило; сува рамна. Достапно во големини На Возрасни мажи. Големини : стандардна, Табела Со Големина На S. ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини. Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

За производот

Купувачите избираат и