.

.

Олдсмобил АКВА МАГЛА МЕТАЛИК Беше Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише Со Четка Во Капак

Олдсмобил АКВА МАГЛА МЕТАЛИК Беше Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише Со Четка Во Капак

DEN 575.84

Од стока
Достапно.

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање која обезбедува совпаѓање НА кодот НА бојата НА ое, користејќи нијанси и врзива со најдобар квалитет и спакувано во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ со четка за апликатор со фин врв. Совршен за мали допири, карпести чипови или гребнатини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи едно Шише со четка Во капак од 1 МЛ едностепена боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Не е потребен јасен/врвен слој. • Лесно се нанесува едностепена боја во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ . • Четка боја на затворен тест картичка за да се потврди боја натпревар пред аплицирање . * Инструкции вклучени Oldsmobile • WA3219. АКВА МАГЛА МЕТАЛИК. 1 МЛ Четка-Во-Закон Шише Една Фаза. 1 Парична Казна Врвот Апликатор Четка.

За производот

Купувачите избираат и