.

.

Snag доказ за вртење на вртење

Snag доказ за вртење на вртење

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Спин Спин Спин Крау има најприродно чувство, изглед и акција достапна во која било вештачка КРАВ. Опашката со шарки, го прави да плива наназад како жива свежо. Бас, валли, пастрмка и северни го собираат без двоумење. Snag Доказ Спин Спин Крау Мам : Природно чувство, изглед и акција. Опашката „Рефлекс“ ја прави да плива наназад, како жива свежо. Бас, Волје, Пастрмка и Северни го собираат без двоумење. Тежина : 1/8 мл.

За производот

Купувачите избираат и