.

.

Опуштено пакување на џемпери со долг ракав за време и трај

Опуштено пакување на џемпери со долг ракав за време и трај

DEN 350.08

Од стока
Достапно.

Биди жесток! Излезете во стил со ова шик време и животински џемпер од животинско животно. Разновиден и шик и идеален е за секоја обична или облечена пригода. Носете го на вашата следна празнична забава или семејно собирање за одлично разговорно парче. Пар со омилениот Jeanан или панталони за да го завршите вашиот совршен изглед! Многу животни отпечатоци од кои може да изберете. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Ребрест екипа; Стајлинг на пуловер. Куче од пред и назад; нагласени со ригистони; ребрестиот облик на манжетни и полите; странични парчиња. 60% памук/40% акрилик. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и