.

.

Замена на надворешната рачка на вратата на вратата, компатибилна со 2003- GMC Savana Chevrolet Express Express Express Заден, десно мазно црно

Замена на надворешната рачка на вратата на вратата, компатибилна со 2003- GMC Savana Chevrolet Express Express Express Заден,

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Почеток/Заврши : Нежните заклучување на црнодородот/Обезбедувањето на дупката за клучеви : Со клучни холеноти : За дел од вратата на вратата на вратата : 25942274 Warranty : 1-годишна гарант за неограничена мерка на вратата на вратата на вратата врата. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработени со трајни материјали за долг животен век.Премиум Црната завршница одговара на вашата оригинална рачка на надворешната врата. процеси како оригинална, обезбедувајќи одлична фитма и квалитетна завршница. Следни возила : Позиција : Задна, десна врата од Doorchevrolet2006-2009 Express 1500 LT2003-2009 Express 1500 (подмодел : база, LS) 2006-2009 Express 2500 LT2003-2009 Express 2500 (подмодел : база, LS) 2006-2009 Express 3500 LT2003 -2009 Express 3500 (Sumbodel : Base, LS) GMC2003-2009 Savana 1500 Base2009 Savana 1500 SL2003-2005, 2009 Savana 1500 SLE2006-2009 Savana 1500 (подмодел : LS, LT) 2003-2009 Savana 25009 SAVANA 2500 SL2003-2005, 2009 Savana 2500 SLE2007-2009 Савана 2500 (подмодел : ЛС, ЛТ) Број на размени : 25942274. Броеви на делот за размена : 25942274.

За производот

Купувачите избираат и