.

.

Без граници на ребра фустан од ребра на јуниори

Без граници на ребра фустан од ребра на јуниори

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ретро-инспириран фустан направен да ве натера да се чувствувате сосема нови, без никакви граници на ребрата на ребрата со силуета со фигури со силуета и издолжени полите на кошулата. Контрастните стипендии го привлекуваат вниманието што сигурно ќе се врати во комплиментите. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : мини силуета; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат со nyони јака; кошула полите; Модела на ленти. Облечен со ребро фустан за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и