.

.

Еднорозите Се Куци Рече Никој Никогаш Поштенски Дуксер Жените Бриско Брендови 3X

Еднорозите Се Куци Рече Никој Никогаш Поштенски Дуксер Жените Бриско Брендови 3X

DEN 527.68

Од стока
Достапно.

Во текот на целата година можете да користите графички патент дуксер. Кога ќе го носите ова, сите ќе знаат дека мислите дека еднорозите се вистински. Одлично за секојдневно носење. Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 30 "х 32". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и