.

.

Чесапик Шенил Маглина Шема Гроздобер Област Килим

Чесапик Шенил Маглина Шема Гроздобер Област Килим

DEN 777.92

Од стока
Достапно.

Овој тепих со долга површина Во стилот На Шенил со нашата Маглина носи модерен пресврт на традиционалниот дизајн. Ова е совршен избор за секој излитен шик, рустикален или гроздобер инспириран декор, овој тепих со рамно ткаење сигурно ќе го подобри вашиот уникатен стил. Килимот се одликува со убави, неутрални бои на природно, ленено и чадно сино кои се малку потресени. Боите носат недооценена елеганција на овој гроздобер изглед. Полиестерските влакна даваат мал сјај и го прават тепихот мек на допир. Ние го направивме овој потресен тепих за да трае под притисок на голем сообраќај, но и со квалитет за да обезбедиме удобност. Тепихот со потресена шема додава гроздобер стил на вашиот декор. Додадовме и 100% подлога од памучен тепих за да додадеме издржливост. Овој голем гроздобер тепих е најдобар кога е поврзан со нелизгачка подлога за тепих, која не е вклучена. Чесапик Шенил Маглина Шема Гроздобер Површина Килим (7 ' 3 " x9 '3").

За производот

Купувачите избираат и