.

.

адвиикд Лигави Чизми За Жени Модни Дишечки Женски Ретро Чевли Чизми Со Дебел Ѓон лизгачки женски чизми

адвиикд Лигави Чизми За Жени Модни Дишечки Женски Ретро Чевли Чизми Со Дебел Ѓон лизгачки женски чизми

DEN 783.84

Од стока
Достапно.

Висина на платформата : 2см/0,79 " 1. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. обични чевли чевли за плажа чевли за венчавки чевли за забави нелизгачки лесни За дишење Лесни За носење Полетување!. Стил На Пети : Кружен Прст. Единствен Материјал : Гума.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5. Метод На Затворање : Врзување.Слаби Чизми За Жени Мода Дише Дебели Ѓон Женски Ретро Чевли Чизми Лизгање Женски Чизми супер Материјал : СТП. Чевли Пета Висока : 4см/1.

За производот

Купувачите избираат и