.

.

Спагард Освежувач На Вода-оз

Спагард Освежувач На Вода-оз

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Дозирање на производот 1 лажица масло на 100 литри вода. Повторно нанесете по потреба Освежувачот На Вода Со Шпагуард им дава на сопствениците на бањи едноставен начин да ги отстранат сите непријатни мириси, додека остануваат активни или во системите за дезинфекција на хлор или бром.

За производот

Купувачите избираат и