.

.

Американски занаетчиски канцелариски додатоци за додатоци за корпи 291 PKG-Gold & Black

Американски занаетчиски канцелариски додатоци за додатоци за корпи 291 PKG-Gold & Black

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Додадете малку организација и стилски пламен во вашата канцеларија или работен простор со оваа едноставна корпа за снабдување. Вклучува 15 врзивни клипови, 30 гумени ленти, 75 клипови за хартија и 170 пинови за притисок, сите во спектар на различни бои. Предупредување : Овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак, дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. Не уста или џвакај. Увезени. Американски занаетчиски канцелариски додатоци за додатоци за корпи 291/pkg-злато и црно.

За производот

Купувачите избираат и