.

.

Womenенски Fahrenheit, отсечени чисти пета колено високи сандали

Womenенски Fahrenheit, отсечени чисти пета колено високи сандали

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Започнете ја забавата кога ќе пристигнете со овие чисти потпетици металични отсечени бутови високи потпетици кои дефинитивно ќе вртат глави кога ќе влезете. Исечете го дизајнот, отворениот пети, прилагодливото затворање на страничните корпи и задниот патент. Патент ПУ, гумена надворешна плоча, потпетица од 4,25 инчи.

За производот

Купувачите избираат и