.

.

Светло за магла Компатибилен со 2013 година- Nissan Pathfinder десен патнички текстура црно

Светло за магла Компатибилен со 2013 година- Nissan Pathfinder десен патнички текстура црно

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Textured Black Replaces OE Number : 622563 KA0 AReplaces Partslink Number : NI1039154 Interchange Part Number : 622563 KA0 A, NI1039154 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty FOG LIGHT COVER Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement За вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Direnissan2013-2014, 2016 Pathfinder2015 Pathfinder (подмодел : Платинум, С, С.Л., СВ, СВ) Заменува ОЕ Број : 622563 KA0 A. Заменува број на делови : NI1039154. Број на размени во делот : 622563 KA0 A, NI1039154.

За производот

Купувачите избираат и