.

.

Девојки со високо-ниско полите се облекуваат без ракави фустан од чипка мека шифонска дно, корално розово 6y

Девојки со високо-ниско полите се облекуваат без ракави фустан од чипка мека шифонска дно, корално розово 6y

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Фустанот одговара на мали деца и девојчиња. Облечете го вашето дете со цветниот фустан од чипка на девојчињата со корално розово шифон и црно дно од лавче кое има прекрасно високо-ниско полите. Достапно во разновидни бои и големини. Симпатична вон-бела боја без ракави фустан со цвеќиња со корално розово здолниште на дното со црна тулска над лежење . Девојки фустан има високо-ниско ниво . доаѓа со симпатичен шифон појас со појас со кој можете да создадете лак со . мека и удобна ткаенина . достапна во различни бои и големини.

За производот

Купувачите избираат и