.

.

Кабриолет преклопување футон софа кревет со метални нозе, меки перници, кревет за спиење од средниот век софа со потпирач за рака, потпирач за потпирачи за грб, пост

Кабриолет преклопување футон софа кревет со метални нозе, меки перници, кревет за спиење од средниот век софа со потпирач за

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Капацитет на тежина : 400 фунти (181 кг). Отстранлив капа на потпирачот за грб : Бр. Отстранлив капак за перница : Бр. Тежина и димензии Севкупна димензија : 74,75 "(L) * 34" (W) * 30 "(H). Удобна перница за седишта : фино ленено материјал, перничиња за седишта исполнети со висока еластичност пена и ленено ткаенина, обезбедуваат удобна поддршка за вашето тело кога седат, и лесно ја враќаат нивната форма кога ќе се издигнете. Тежина на производот : . Отстранлив перница : Бр. Густина на пена : 1,4 фунти. Aukfa Convertible Futon софа кревет, тапациран софа со lovesубов со метални нозе за мал простор затегнати перничиња со меки пресеци со 2-седишта за дневна соба, канцеларија, стан.

За производот

Купувачите избираат и