.

.

Verizon Samsung Galaxy S Ultra GB зелена

Verizon Samsung Galaxy S Ultra GB зелена

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Никогаш не се решава, S сериите засекогаш ги туркаат границите на врвната мобилна технологија . Трговија со вашиот телефон за е-подарок картичка. Легално поддржува целосна HD видео со најмногу 60 fps .

За производот

Купувачите избираат и