.

.

25 '20 Пред -осветлена комерцијална уметност во Бафало ФИРФИЦИЈА - Топло бело LED светла

25 '20 Пред -осветлена комерцијална уметност во Бафало ФИРФИЦИЈА - Топло бело LED светла

DEN 575.84

Од стока
Достапно.

Карактеристики 2 "Широки игли со совршено облик на затегнати совети кои се средна дво-тон зелена боја и имаат природен бујна изглед и чувство на карактеристики : пред-осветлени со 450 топли бели LED светла " Топло бело "исто така познати како" " Топло чисто "има мек природен блескав сјај сличен на големината на сијалицата на свеќите : Mini 900 Совети Комерцијална должина Центар за свитканост на жицата ви овозможува да ја обликувате венецот, како и да сакате зелени метални куки на секој крај за лесни висечки дополнителни карактеристики на производот : LED светла употреба 90% помалку енергија издржлива не-стакло заменливи светилки ладно на допир ако една сијалица го изгори остатокот ќе остане осветлен UL наведен за внатрешна или надворешна употреба содржи конектори од крај до крај, што ви овозможува да поврзете повеќе венци заедно (да не надминувате (да не надминувате 210 вати) доаѓа со сијалици за замена и резервен мерач на жица за осигурувачи : 22 димензии : 25 'долг x 20 "Широк материјал (и) : ПВЦ/пластични светилки/жица/метал 25' x 20" Бафало ела Божиќна вера, 450 топло бело LED светла, 900 совети за гранки, комерцијална должина, затворено/отворено.

За производот

Купувачите избираат и