.

.

-Cliffs уникатен салата торба спортска тота фитнес дуфел торба за патувања зелена зелена боја

-Cliffs уникатен салата торба спортска тота фитнес дуфел торба за патувања зелена зелена боја

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

• Пространа и целосно поставена главна оддел. ; • Материјал : 420d dobby; • Големина : 20 "x10 " x11 "• У-форма со двојна патент Отворање на главен оддел за лесен пристап и оптоварување. • Страничен џеб од двете страни. • Голем патент предниот џеб. лента за рамо. • Главниот оддел се вклопува во кошарката. • Обвиткано дно на таблата. • Боја на цевководи за контраст. За сите видови на спорт, вклучувајќи кошарка, фудбал, одбојка, бејзбол, тенис, пливање, патека и поле, фудбал, мекобол, итн.

За производот

Купувачите избираат и