.

.

Stuple Industries гроздобер светска мапа зелена розова дизајн врамена giclee текстуризирана уметност од Сју Шлабах

Stuple Industries гроздобер светска мапа зелена розова дизајн врамена giclee текстуризирана уметност од Сју Шлабах

DEN 307.84

Од стока
Достапно.

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Сју Шлабах.

За производот

Купувачите избираат и