.

.

DesignArt сива и жолта апстрактна шема на природно печатење на уметност од бор од дрво, 36 46

DesignArt сива и жолта апстрактна шема на природно печатење на уметност од бор од дрво, 36 46

DEN 14400.00

Од стока
Достапно.

За жал, модерно преземање на дрвени wallидови. Обично, парче уметничко дело, кое се наоѓа само во поставки за декор во рустикален или фарма во стил, оваа апстрактна уметност од дрво wallид лесно ќе се вклопи дури и во најсовремените дизајни. Користејќи го највисокиот квалитет 6 бои Канон УВ мастило, оваа модерна и современа уметност од wallидови од дрво вклучува неколку аспекти на фин дизајн во едно зачудувачко парче. Со своето малку видливо дрво жито што се појавува низ боите и елегантно готови рабови, тоа е прекрасен избор за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија, што е тоа традиционален или модерен простор. Бидејќи секое парче дрво има природни разлики во жито од следното, секоја од овие дрвени wallидни уметности е навистина уникатен додаток на вашиот простор. Секоја уметност од дрво wallид е 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво, користејќи мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Достапно во 3 различни големини : 15x20 30x40 36x46. Ориентација : вертикална. Предмет : Апстрактна тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво - стил : модерен и современ. Број на парчиња : 1. Рамка : врамена. Големина : Среден, голем, мал. Боја : жолта.

За производот

Купувачите избираат и