.

.

Ризи Дома Цврсто Ткаени Бели 50x60 Фрли

Ризи Дома Цврсто Ткаени Бели 50x60 Фрли

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

Ова е прекрасно солидно фрлање со големи димензии на 50"x60". Ова е совршено решение за удобност во текот на целата година со стил. Нема подобар начин да останете топли отколку со ова Ризично фрлање домашна колекција. Ризи Дома Цврсто Ткаени Бели 50" x60 " Фрли.

За производот

Купувачите избираат и