.

.

Трговска марка ликовна уметност градиенти II платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност градиенти II платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „градиенти II“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и