.

.

Смири девојки женски и женски плус долги ракави на врвот и сет за спиење со шорцеви

Смири девојки женски и женски плус долги ракави на врвот и сет за спиење со шорцеви

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Овој комплет за спиење со две парчиња е толку привлечен! Со врвот на екипажот и шорцевите за спиење, облеката за облека за спиење е поставена за ноќ на лежење, затегнување или да имате забава за гледање девојки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува врв на спиење и шорцеви за спиење. Врвот на спиењето : екипаж; долги ракави; опсежни манжетни и полите; Графички принт. Шорцеви за спиење : еластична половината; влечење; Графички принт. © Paramount слики, сите права се задржани. 62% рајон/33% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и