.

.

Лесни улични пумпи за пукање

Лесни улични пумпи за пукање

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Совршено за секоја сезона, Faye by Easy Street има скромна пета за маче и тесна пети, дама силуета. Прилагодливата лента за прицврстување на Slingback осигурува безбедно прилагодено вклопување. Раскошно поставената влошка и лесна надворешна плоча се одлична комбинација што внесува тотална удобност. Подготвена влошка. Маче потпетица. 0.

За производот

Купувачите избираат и