.

.

Ekena Millwork 10 W 10 H 14'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

Ekena Millwork 10 W 10 H 14'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Плус, тие се практично бесплатно за одржување.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво.

За производот

Купувачите избираат и