.

.

Garanimals бебе момче руно џемпери, 3-пакет

Garanimals бебе момче руно џемпери, 3-пакет

DEN 431.52

Од стока
Достапно.

Ogогрите од руно го чуваат вашето момче покриено во стил од garanimals. Оваа три пакувања на панталони за џогер со влечење има финиш со памучна мешавина со еластична половината за да може бебето да игра или да дремне во удобност. Нека се меша и се совпаѓа со неговите омилени врвови на „Гаранималс“ и за забавно комбинација. Ексклузивно на темно сиво/камо : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Панталони со џогер од момчиња од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и