.

.

Комо Блу ​​женски атлетичар без ракави со ракави

Комо Блу ​​женски атлетичар без ракави со ракави

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Овој тренд на COMO Blu, лесен лесен џемпери без ракави, прави одличен главен дел во сечија гардероба. Обичното чувство е совршено за релаксирање дома или излегување за време на викендот спарен со омилената јакна и чевли од Jeanан. Малку е спортско, но многу прекрасен. Овој скок е лесен и без напор додаток на вашиот плакар. Скока. без ракави. Лесна грижа. Машинско миење. Трбајте суво.

За производот

Купувачите избираат и