.

.

25 Осветлен декор на wallидот на дрвото

25 Осветлен декор на wallидот на дрвото

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Овој декор на wallидот на металното дрво е полн со LED диоди на лисја од ткаенини што создаваат прекрасно осветлување на акцент. Допрете го активираниот без копчиња за да се залепите. • 28 "L x 1" W x 25 "H • Направено од метал • Топли бели LED диоди (3 лумени) • Wallид што виси • Активиран на допир.

За производот

Купувачите избираат и