.

.

Време на одмор, женски плус слабиот кученце кученце Божиќен џемпер од туника

Време на одмор, женски плус слабиот кученце кученце Божиќен џемпер од туника

DEN 351.68

Од стока
Достапно.

Бидете живот на забавата со овој забавен и празничен божиќен џемпер со плус големина од време на одмор. Направено од мека плетена ткаенина за да ве задржи пријатна, овој пуловер има текстурирана графика на предната страна со супер-ситно кученце, 3Д-лимба, пом-пом и шарена плетена шема. Манжетните за ракави, деколтето на екипажот и исправено полите се ребра за да ја задржат својата форма, а овој пуловер има должина на туника за дополнително покривање и топлина. Овој празничен џемпер прави симпатичен и удобен додаток на вашата зимска гардероба. Време на одмор Women'sенски плус слабиот хет кученце Божиќен туничен џемпер : 100% акрилик. Плус божиќен џемпер. Плетена измислица. Должина на туника. Текстурирана графика од предната страна со кученце облечен во Sequin Santa Hat, Tinsel Antlers, Pom-Poms и плетена шема. Долги ракави со плетена шема во близина на манжетни. Деколте на екипажот со ребра. Директно полите. Достапно во Божиќ на кученцата кученца. Рачно миење ладно одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, преобликувајте додека е влажна, сув рамен, не пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и