.

.

Stuple Industries Апстрактна боја течност кафеава зелена дизајн wallидна плоча од Лила Брама

Stuple Industries Апстрактна боја течност кафеава зелена дизајн wallидна плоча од Лила Брама

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Колекција за декор на глупости „Ступел дома“ Апстрактна боја течност кафеава зелена дизајн wallидна плоча од Лила Брама Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лила Брама.

За производот

Купувачите избираат и