.

.

Обединети ткајачи Виена Сања потресена крем ткаена полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи Виена Сања потресена крем ткаена полипропилен област килим или тркач

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Ориентален дизајн со едноставен пристап, овој зачудувачки килим ќе додаде допир на класа во декор на вашата соба. Избледениот ориентален дизајн е нагласен со ладен крем и сиви тонови за да тече убаво со постојниот декор. Додадете го ова прекрасно покривање на подот во вашата соба за елоквентен изглед. Полипропилен машински килим со поткрепа на јута за долготрајна издржливост, стил и елеганција. Дизајнер потресен изглед и чувство со убави бои на полноќна сина и природна крема. Машина ткаена од густо предиво од олефин за дополнително кадифен чувство, издржливост и лесна грижа . мека фризура за завршување за свилен допир. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

За производот

Купувачите избираат и